ANASAYFA
TR
MENU
HIZLI İŞLEMLER

Sık Kullanılanlar

Web Sitelerimiz

Bağcılar Belediyesi, ihtiyaç sahiplerinin temel gıda ve hijyen ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla ‘Sosyal Market’ projesini hayata geçirdi.

İhtiyaç sahiplerinin hem temel gıda hem de hijyen ihtiyaçlarını karşılamak için Sosyal Market açıldı. Feyzullah Kıyıklık Engelliler Sarayı’nın altında hizmete girdi. Vatandaşların Bağ-Kart ile ücretsiz alışveriş yapabileceği imkanlar sunuluyor.

Bağ-Kart’la alışveriş yapacaklar

İlçemize yakışan bir hizmeti sunmanın heyecanını yaşadıklarını söyleyen Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir, “Sosyal Market gerek işlevi gerekse donanımıyla tesisimizin ruh dünyasına da zenginlik katacak. Proje kapsamında ilçemizdeki ihtiyaç sahiplerimize Bağ-Kart vereceğiz. Kartlara yılın belirli dönemlerinde ailenin nüfusuna göre puan yükleyeceğiz. Böylece vatandaşlar, marketimizden, gıda, bebek bezi, temizlik başta olmak üzere ihtiyaç duydukları ürünleri ücretsiz alabilecekler” dedi. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde kurulan Sosyal Market hizmet vermeye başladı.

Adres : Feyzullah Kıyıklık Engelliler Sarayı (Alt Katı)
Barbaros Mahallesi Hoca Ahmet Yesevi Caddesi No:151 Bağcılar / İstanbul 

Diğer Tesisler

Lütfen Bekleyiniz...

TÜM TESİSLER

​Bağcıları Cebinize Sığdırdık

Uygulamayı telefonuna yükleyerek, borç sorgulama ve ödemeden emlak rayiç bedel sorgulamasına, her türlü talep ve şikayet başvurusundan nöbetçi eczaneye kadar toplam 44 hizmetimize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Ayrıca belediye ile ilgili haberleri, projeleri, kültürel etkinlikleri buradan takip edebilirsiniz.

Bağcıları cebinize sığdırdık

Sosyal Medya

Bağcılar Belediyesi ile ilgili gelişmeleri takip et!