ANASAYFA
TR
MENU
HIZLI İŞLEMLER

Sık Kullanılanlar

Web Sitelerimiz

2013 yılında Yeni Mahalle Mevlana Caddesi’nde 5 bin 660 metrekarelik alanda hizmete sunulan Fındık Bahçesi de Bağcılarlıların buluşma noktası oldu. yine dostluk ve kardeşliğe köprü vazifesi görüyor. Bahçede Karadeniz yöresine ait serender, kara fırın ve 73 adet fındık ocağı bulunuyor. Sosyal tesis olarak hizmet veren ve özel taş dolgularla inşa edilen ahşap dolma ev de, Karadeniz mimarisinin en güzel örneğini gözler önüne seriyor. Fındık Bahçesi aralarında meyve, kokulu Karadeniz üzüm asması, kırmızı erik, erguvan, kızılağaç, süs kirazı ve dağ muşmulası gibi değişik ağaç türlerine de ev sahipliği yapıyor.

Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir'in 18 Aralık 2022 tarihinde açılışını yaptığı Giresun Konağı faaliyete girerek vatandaşların kahvaltı edebilecekleri ve güzel vakit geçirebilecekleri bir ortam haline gelmiştir.

Yenimahalle Mah. Mevlana Cad. No:91, 34210 Bağcılar/İstanbul

Diğer Tesisler

Lütfen Bekleyiniz...

TÜM TESİSLER

​Bağcıları Cebinize Sığdırdık

Uygulamayı telefonuna yükleyerek, borç sorgulama ve ödemeden emlak rayiç bedel sorgulamasına, her türlü talep ve şikayet başvurusundan nöbetçi eczaneye kadar toplam 44 hizmetimize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Ayrıca belediye ile ilgili haberleri, projeleri, kültürel etkinlikleri buradan takip edebilirsiniz.

Bağcıları cebinize sığdırdık

Sosyal Medya

Bağcılar Belediyesi ile ilgili gelişmeleri takip et!