ANASAYFA
TR
MENU
HIZLI İŞLEMLER

Sık Kullanılanlar

Web Sitelerimiz

Kadın ve Aile Kültür Sanat Merkezimizin açılışını, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Sayın Emine Erdoğan’ın katılımı ile 2011 yılında hayata geçirdik. Kadın ve aileye yönelik danışmanlık hizmetlerinin verilmeye başlandığı merkezde, kadınlar, el becerilerini geliştirecek kurslara katılabiliyor. Spor Salonu ve çok amaçlı konferans salonu da bulunan merkezde, kadınlar ürettikleri el emeği ürünleri de satabilecek.

Özel olarak hazırlanan konferans salonunda akustik ortamın sağlanması için duvarlara akustik kumaş ve ahşap difüzör kaplama yerleştirildi. Ayrıca, sahne ve sahne arkası olarak tabir edilen kısımlarda da en son teknolojik ses ve görüntü sistemleri kullanıldı.

Kadın ve Aile Kültür Sanat Merkezi

Bayanlara yönelik , çeşitli el becerileri kazandırabilecek kurslar ve spor yapabilecekleri Kapalı mekanlar oluşturmak amacıyla yapılmaktadır. Bodrum Katta Spor Salonu, Zemin Katta Mutfak, Bulaşıkhane ve ürün teşhir Salonu , Birinci, İkinci ve Üçüncü Katta eğitmen odaları ve sınıflar, Çatı Katında ise Çok Amaçlı Salon , Fuaye ve Kafeterya bulunmaktadır. 

Konferans Salonu iç duvarlarına akustik kumaş ve ahşap difüzör kaplama yerleştirilerek tam akustik ortam sağlanmıştır.Sahne ve Sahne arkası olarak tabir edilen kısımlarda en son teknolojik ses ve görüntü sistemi kullanılmıştır.

 

Adres: Yavuz Selim Mahallesi 1020. Sokak No:3 Bağcılar / İstanbul

Tel: 0212 461 70 88

Diğer Tesisler

Lütfen Bekleyiniz...

TÜM TESİSLER

​Bağcıları Cebinize Sığdırdık

Uygulamayı telefonuna yükleyerek, borç sorgulama ve ödemeden emlak rayiç bedel sorgulamasına, her türlü talep ve şikayet başvurusundan nöbetçi eczaneye kadar toplam 44 hizmetimize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Ayrıca belediye ile ilgili haberleri, projeleri, kültürel etkinlikleri buradan takip edebilirsiniz.

Bağcıları cebinize sığdırdık

Sosyal Medya

Bağcılar Belediyesi ile ilgili gelişmeleri takip et!