ENGELLERİ AŞMAK İÇİN ENGELSİZ YAŞAM FUARINDAYIZ.

 

 

Engelleri Aşmak İçin Engelsiz Yaşam Fuarındayız

 

 

 

 

 

 

 

Fuar Alanına Ulaşım

 

İstanbul Fuar Merkezi 

İstanbul Fuar Merkezi (www.ifm.com.tr) ulaşım açısından çok avantajlı bir konuma sahiptir.

Aşağıda çeşitli şekillerde ulaşım bilgileri ayrıntılı olarak verilmiştir. Size en uygun yöntem ile fuar alanına ulaşabilirsiniz.

Fuar ana girişinin koordinatları: N 40.988742, E 28.821344

Havayoluyla Gelişlerde:

Hava yolu ile gelişlerde İstanbul Atatürk Havalimanı tercih edilmelidir. Havalimanına indikten sonra fuar alanına

ulaşmak için 2 yöntem kullanılabilmektedir.

  1. Taksi : İç hatlar ya da dış hatlar terminal binasından çıktığınızda sarı renkli taksileri göreceksiniz. Bu taksilerden birine bindiğiniz zaman trafik yoğunluğuna bağlı olarak birkaç dakika sonra fuar alanına ulaşmış olacaksınız. 
  2. Metro : Havalimanı metro istasyonundan bindiğiniz zaman bir sonraki durak “DTM İstanbul Fuar Merkezi” durağıdır. Bu durakta inip istasyondan dışarı çıktıktan sonra ücretsiz Engelsiz Yaşam Fuarı  servislerimizi kullanabilir veya yaklaşık 10 dakika yürüyerek fuar alanına ulaşabilirsiniz.

Şehirlerarası Otobüslerle Gelişlerde:

İstanbul’a şehirlerarası çalışan otobüslerle gelişlerde Esenler Otogarı tercih edilmelidir. Otogarda otobüsten indikten sonra fuar alanına ulaşmak için 2 yöntem kullanılabilmektedir.

  1. Metro : Esenler Otogarının hemen içinde yer alan metro istasyonuna rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Buradaki istasyonda Atatürk Hava Limanı istikametine giden trene binerek, havalimanından bir önceki durak olan “DTM İstanbul Fuar Merkezi” durağında inmelisiniz. Bu durakta inip istasyondan dışarı çıktıktan sonra Engelsiz Yaşam Fuarı servislerimizi kullanabilir veya yaklaşık 10 dakika yürüyerek fuar alanına ulaşabilirsiniz.
  2. Taksi : Esenler Otogarından fuar alanına taksi ile gelmeyi tercih etmeniz durumunda, otogarın içinde kolaylıkla taksi bulabilirsiniz. Esenler Otogar ile İstanbul Fuar Merkezi arası mesafe çevre yolu kullanıldığında yaklaşık 20 km’dir. Taksi ücreti trafik yoğunluğuna bağlı olarak değişmektedir.

 

Özel Araçla Gelişlerde:

Fuar alanına özel aracınızla gelmeyi tercih ederseniz, geliş yönünüze göre aşağıdaki haritadan yararlanabilirsiniz.E-5 ve E-6 TEM karayolunu kullanırsanız, Atatürk Havalimanı tabelasını takip ederek havalimanı çıkışından İstanbul Fuar Merkezi yolunu takip ederek fuar alanına ulaşılabilirsiniz. Sahil yolunu kullanırsanız Atatürk Havalimanı tabelasını takip ederek Havalimanı kavşağını geçtikten yaklaşık 300m sonra sağ sapakta yer alan İstanbul Fuar Merkezi tabelasından girerek fuar alanına gelebilirsiniz. Fuar alanına geldiğinizde aracınızı İstanbul Fuar Merkezi otoparkına bırakabilirsiniz.

Notlar :

  • Taksi ücretleri İstanbul’da başlangıç fiyatının üzerine km fiyatı eklenmesiyle hesaplanmaktadır.
  • İstanbul taksilerinde günün 24 saati aynı tarife geçerlidir.
  • Raylı sistemler ulaşım haritasını görmek için tıklayın.

 

Oluşturulma Tarihi : 27.11.2018