BAĞCILAR BELEDİYESİ BİLGİ EVLERİ ÖĞRETMENLERİ MESLEKTAŞLARI İÇİN KONSER VERDİ
Bağcılarlı öğretmenler meslektaşlarının konserinde doyasıya eğlendi

Bağcılar Belediyesi Bilgi Evleri öğretmenler korosu, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla meslektaşları için konser verdi. Sevilen şarkıların seslendirildiği programda davetli öğretmenler de koroya eşlik ederek keyifli vakit geçirdi.

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Bağcılar Belediyesi Bilgi Evleri Müzik Kulübü öğretmenleri eğlenceli bir etkinliğe imza attı. Bu amaçla ilçe genelindeki 17 Bilgi Evi’nde görev yapan öğretmenler Hasan Nail Canat Bilgi Evi ve Kültür Merkezi’nde bir araya geldi. Bu özel gün için en güzel elbiselerini giyen öğretmenler kendileri için düzenlenecek konser öncesinde salondaki yerlerini aldı.

Müziğin ritmine kendini kaptıran öğretmenler, şarkılara eşlik etti

Sahneye alkışlar eşliğinde çıkan 21 kişilik Bağcılar Belediyesi Bilgi Evleri öğretmenleri korosu, müzik öğretmeni şef Erdal Şahin yönetiminde Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği eserlerini seslendirdi. Müziğin ritmine kendini kaptıran öğretmenler de korodaki arkadaşlarına eşlik ederek keyifli dakikalar yaşadı. Davetliler, söylenen türkü ve şarkılarla hem yorgunluklarını atıp moral depoladı hem de doyasıya eğlendi.

Konuk öğretmenler, saz ekibi ve koro üyelerinden oluşan meslektaşlarına kendilerine sundukları müzik ziyafetinden dolayı teşekkür etti.

Oluşturulma Tarihi : 24.11.2019