BELEDİYE PERSONELİNE İLETİŞİM EĞİTİMİ
Bağcılar Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından personele hizmet içi eğitim verildi. 2 gün süren ve uzmanların katıldığı eğitimlerde çalışanlar kurumsal iletişim ve resmi yazışma kuralları konusunda bilgilendirildi.

2017 yılı hizmet içi eğitim planı parçası kapsamında Bağcılar Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, personele yönelik hizmet içi eğitim semineri düzenledi. Meclis salonunda gerçekleştirilen program 2 gün sürdü. Eğitime her birimden olmak üzere toplam 150 çalışan katıldı.

“Yönetmeliğin içeriği hakkında bilgiler sunuldu”

Yıldız Teknik Üniversitesi öğretim üyesi Bayram Baş, resmi yazışma kuralları, yazışmaların teknik özellikleri ve yönetmeliğin içeriği hakkında bilgiler sundu. İletişim uzmanı Julide Sönmez ise personelin hem kendi arasındaki hem de vatandaşlarla olan iletişimi, personelin kendini geliştirmesi, hizmetin daha kaliteli ve verimli hale getirilmesine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Yetkililer, başarılı bir yılı geride bıraktıklarını 2018 yılında da başarıyı daha ileriye taşımak için gerekli eğitimlerin de verildiğini belirtti.

Oluşturulma Tarihi : 02.01.2018