AYDIN: “HIZLI VE KALİTELİ HİZMET VERİYORUZ”
Bağcılar Belediye Başkan Yardımcısı Ali Aydın, Antalya Palazzo Golf Resort Oteli’nde düzenlenen Kamu Bilişim Zirvesi’nde yaptığı konuşmada, e-Dönüşüm’ü ayrıntısıyla anlattı. Aydın, “Hizmet alanında kullandığımız bilişim teknolojileri sayesinde hızlı ve kaliteli hizmet veriyoruz.” dedi.

International Data Corporation (IDC) Türkiye, Kamu Bilişimcileri Derneği ve Bilgi Güvenliği Derneği ile ISSA Türkiye’nin işbirliğiyle Antalya’da düzenlenen Kamu Bilişim Zirvesi’nde, hizmet sektöründe kullanılan yeni teknolojiler ve faydaları ele alındı.

Palazzo Golf Resort Oteli’nde 24-26 Kasım 2016 tarihleri arasında düzenlenen zirveye Bağcılar Belediyesi’nin yanı sıra 60 ayrı kurumun Bilgi Teknolojileri Daire Başkanları ile yetkilileri katıldı. Kamu Bilişim Zirvesi ile ilgili önemli sunumların yapıldığı zirvede “akıllı devlet” için atılması gereken adımlar ve kamu kurumlarının e-devlet girişimleri de masaya yatırıldı.

“AYDIN e-DÖNÜŞÜM’Ü ANLATTI”

Bağcılar Belediye Başkan Yardımcısı Ali Aydın. “Kamuda Dijital Dönüşüm” panelinde yaptığı konuşmada e-Dönüşüm’ü anlattı. Bilişim teknolojileri sayesinde hızlı ve kaliteli hizmet verdiklerinin altını çizen Aydın, “İlçe sakinlerine verimli bir kamu hizmeti sağlıyoruz.” dedi.  “Akıllı Şehirlerde Kritik Alt Yapılar ve IOT Uygulamaları” konulu panelde sunum yapan Bilgi İşlem Müdürü Cüneyt Yılmaz ise  Bağcılar Belediyesi’ndeki bilişim teknolojileri alt yapısını ve gerçekleştirilen IOT uygulama örneklerini anlattı.


Oluşturulma Tarihi : 01.12.2016