BİREYSEL PERFORMANS YÖNETİM SİSTEMİ İÇİN ANKARA'DA İSTİŞARE TOPLANTILARI YAPILDI

İlçemizde yaşayan vatandaşlarımıza daha iyi hizmet verebilmek amacıyla belediyemizde çalışan tüm çalışanlarımızın yetenekleri, potansiyeli, iş alışkanlıkları, davranışları vb. niteliklerini sistematik bir ölçüm metodu ile belirlemek, analiz etmek ve gerekli iyileştirme çalışmalarını yapmak amacıyla Bireysel Performans Yönetim Sistemi (BPYS)’nin hayata geçirilmesi planlanmaktadır.

Bu kapsamda, BPYS çalışması yapan Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. (TEDAŞ) ve İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel İşletmeleri Genel Müdürlüğü (İETT) ile çalışmanın tüm belediyeler yayılmasında etkili olacak Türkiye Belediyeler Birliği ziyaret edilmiştir. 

Ziyaretlerimizde, belediyemizde uygulanacak ve tüm belediyelere örnek olabilecek bir BPYS için istişarelerde bulunarak gerekli deneyim ve tecrübeler üzerine önemli bilgi alışverişi yapılmıştır.

Belediyemiz olarak, kamu çalışanlarının niteliklerini ve kurumlarımızın yenilikçi hizmet sayısını artırarak ülkemizin 2023 vizyonuna hizmet edecek, BPYS Projesi çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Oluşturulma Tarihi : 15.09.2021