İHTİSAS KOMİSYONLARI

Nisan 2021- Nisan 2022

 

MECLİS BAŞKAN VEKİLLERİ – Mahalli İdareler Seçimine Kadar Görev Yapacak.

 

Meclis 1. Başkan Vekili: Sibel Betül BİRER

Meclis 2. Başkan Vekili: Aysel ÇELİK BOZ

 

MECLİS DİVAN KATİPLERİ – Mahalli İdareler Seçimine Kadar Görev Yapacak.

1-Şükrü BİÇER

2- Eyüp YILDIZ

3- Orkun AYHAN

4- Şennur ŞEN

 

ENCÜMEN ÜYELERİ – Nisan 2022’ye Kadar Görev Yapacak.

1- Serpil UZUN

2- Şennur ŞEN

3- Aydın ALTUN   

 

Nisan 2022’ye Kadar Görev Yapacak İhtisas Komisyonu Üyeleri.

1-) İMAR KOMİSYONU ÜYELERİ

Hayati BAYRAM

Umut DURAK

Uğur ÖZÜBEK

Abdurrahman KEŞVELİOĞLU

Metin HIZIROĞLU

 

2-) PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU ÜYELERİ

Erdal YILMAZ

Ayşe DEMİRHAN

Serkan HASER

Ziya YILMAZ

Şükrü BİÇER

 

3-) HUKUK KOMİSYONU ÜYELERİ

Mehmet ŞİRİN

Orkun AYHAN

Yaşar YERLİKAYA

Cemal çelik

Fatma KIRATLI

 

4-) TARİFE KOMİSYONU ÜYELERİ

Zekai SÖNMEZ

Ercan ASLAN

Eşref ÇETİN

Ramazan Şerif FIRAT

Hüseyin KAHRİMANOĞLU

 

5-) GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU ÜYELERİ

Umut DURAK

Eyüp YILDIZ

Ekrem GÜLLÜK

Hasan Hüseyin DÖNMEZ

Yaşar YERLİKAYA

 

6-) İNSAN HAKLARI KOMİSYONU ÜYELERİ

Uğur ÖZÜBEK

Sibel Betül BİRER

Fatma KIRATLI

Mahir KARAKAŞ

Ergül SİLLER

 

7-) ENGELLİLER KOMİSYONU ÜYELERİ

Ferhat ÇİFTÇİ

Ercan ASLAN

İhsan KAYA

Abdurrahman KEŞVELİOĞLU

Cemal ÇELİK

 

8-) ULAŞIM VE TRAFİK KOMİSYONU ÜYELERİ

Ali ERDOĞAN

Serkan KÜÇÜK

Ekrem GÜLLÜK

Mahir KARAKAŞ

Aydın ALTUN

 

9-) AVRUPA BİRLİĞİ VE DIŞ İLİŞKİLER KOMİSYONU ÜYELERİ

Orkun AYHAN

Abdullah ÖZDEMİR

Serkan HASER

Şükrü BİÇER

Serkan KÜÇÜK

 

10-) KENT KÜLTÜRÜ VE ESTETİĞİ KOMİSYONU ÜYELERİ

Hayati BAYRAM

Ramazan Şerif FIRAT

İhsan KAYA

Serpil UZUN

Metin HIZIROĞLU

 

11-)  SAĞLIK VE SOSYAL HİZMETLER KOMİSYONU ÜYELERİ

Serpil UZUN

Hasan Hüseyin DÖNMEZ

Ferhat ÇİFTÇİ

Eyüp YILDIZ

Ergül SİLLER

 

12-) ÇEVRE VE TURİZM KOMİSYONU ÜYELERİ

Abdullah ÖZDEMİR

Zekai SÖNMEZ

Erdal YILMAZ

Şennur ŞEN

Rabia ÜÇTEPE KARAKÖSE

 

13-) EĞİTİM KOMİSYONU ÜYELERİ

Ali ERDOĞAN

Rabia ÜÇTEPE KARAKÖSE

Aysel ÇELİK BOZ

Ziya YILMAZ

Hüseyin KAHRİMANOĞLU

 

14-) SOSYAL UYUM KOMİSYONU ÜYELERİ

Aysel ÇELİK BOZ

Ferhat ÇİFTÇİ

Eşref ÇETİN

Ekrem GÜLLÜK

İhsan KAYA

 

15-) KADIN –ERKEK FIRSAT EŞİTLİĞİ KOMİSYONU ÜYELERİ

Ayşe DEMİRHAN

Şennur ŞEN

Nesrin SERİNDAĞ

Fatma KIRATLI

Hafize Ayşe ÇELEBİ

Oluşturulma Tarihi : 06.04.2021