KADIN VE AİLE KÜLTÜR SANAT MERKEZİ
Kadın ve Aile Kültür Sanat Merkezimizin açılışını, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Sayın Emine Erdoğan’ın katılımı ile gerçekleştirmiştik. Kadın ve aileye yönelik danışmanlık hizmetlerinin verilmeye başlandığı merkezde, kadınlar, el becerilerini geliştirecek kurslara katılabiliyor. Spor Salonu ve çok amaçlı konferans salonu da bulunan merkezde, kadınlar ürettikleri el emeği ürünleri de satabilecek.

Özel olarak hazırlanan konferans salonunda akustik ortamın sağlanması için duvarlara akustik kumaş ve ahşap difüzör kaplama yerleştirildi. Ayrıca, sahne ve sahne arkası olarak tabir edilen kısımlarda da en son teknolojik ses ve görüntü sistemleri kullanıldı. Haber için tıklayınız...

 

 


Galeri için tıklayınız...

Kadın ve Aile Kültür Sanat Merkezi

Bayanlara yönelik , çeşitli el becerileri kazandırabilecek kurslar ve spor yapabilecekleri Kapalı mekanlar oluşturmak amacıyla yapılmaktadır. Bodrum Katta Spor Salonu, Zemin Katta Mutfak, Bulaşıkhane ve ürün teşhir Salonu , Birinci, İkinci ve Üçüncü Katta eğitmen odaları ve sınıflar, Çatı Katında ise Çok Amaçlı Salon , Fuaye ve Kafeterya bulunmaktadır.

 

Konferans Salonu iç duvarlarına akustik kumaş ve ahşap difüzör kaplama yerleştirilerek tam akustik ortam sağlanmıştır.Sahne ve Sahne arkası olarak tabir edilen kısımlarda en son teknolojik ses ve görüntü sistemi kullanılmıştır.

 

 

 

 

İletişim Bilgileri

Adres: Yavuz Selim Mahallesi 1020. Sokak No:3 Bağcılar/İSTANBUL

Tel: (0212) 461 70 88-98 - Faks: (0212) 461 70 79

Harita için tıklayınız...


 

 

 

Oluşturulma Tarihi : 28.11.2015
Yol Tarifi
Başlangıç
Varış
anasayfa anasayfa Yol Tarifi