BAĞCILAR ÜNİVERSİTEYE KAVUŞUYOR

  
Onurkent Sitesi sakinleriyle bir araya gelen Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, Bağcılar'a iki üniversitenin kurulacağını söyledi. Çağırıcı, bunlardan birinin Altınbaş Holding tarafından kurulacak Kemerburgaz Üniversitesi diğerinin ise Medipol Üniversitesi'nin üniversite hastanesi olduğunu söyledi.

 Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı site toplantılarına devam ediyor. Onurkent Sitesi sakinleriyle bir araya geldi. Çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Çağırıcı, başarının bir ekip işi olduğunu söyledi. Bağcılar halkının da bu ve benzeri toplantılara katılarak ekip çalışmasına ortak olmalarını isteyen Çağırıcı, "Sizlerin fikirleri bizim için önemli. Biz sadece sorun dinlemeye gelmiyoruz, sizlerden fikir de almak istiyoruz" diye konuştu.

 Bağcılar'ın her geçen gün daha da geliştiği belirten Çağırıcı, yapılan otel inşaatlarına değindi. Çağırıcı, yakın zamanda Bağcılar'da iki üniversitenin de eğitime başlayacağı müjdesini verdi. Bunlardan birinin Medipol Üniversitesi Hastanesi diğerinin de Altınbaş Holding tarafından kurulacak Kemerburgaz Üniversitesi olduğunu söyleyen Çağırıcı, nostalji bahçeleri, parklarla Bağcılar'ın önemli bir cazibe merkezi haline gelmeye başladığını ifade etti.
 
 
 

Oluşturulma Tarihi : 04.07.2013