BAŞKANIMIZ LOKMAN ÇAĞIRICI YENİDEN ADAY
Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı: "Büyüdüğüm, sokaklarında oynadığım, gençliğimi yaşadığım İstanbul'un en büyük ilçelerinden birinde rabbim bana 3. dönem belediye başkanlığı adaylığını nasip etti"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sinan Erdem Spor Salonundaki aday tanıtım toplantısında AK Parti'nin İstanbul Büyükşehir ve ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı.

AK Parti’nin Bağcılar Belediye Başkan adayı olarak gösterdiği Lokman Çağırıcı, toplantının ardından basın mensuplarına yaptığı açıklamada, aday gösterilmesinin kendisi için büyük bir onur olduğunu dile getirerek, "Büyüdüğüm, sokaklarında oynadığım, gençliğimi yaşadığım İstanbul'un en büyük ilçelerinden birinde rabbim bana 3. dönem belediye başkanlığı adaylığını nasip etti." dedi.

Lokman Çağırıcı, "Bugüne kadar layık olduğumuz gibi gerek partimize gerekse İstanbul'a, Bağcılarımıza layık olacak hizmetler yapacağımıza inanıyorum. Bu dönemin bir farklı yanı da gerçekten tecrübesiyle, duruşuyla, hizmetleriyle, heyecanı ve azmiyle bir çok alanda hizmet etmiş bir büyüğümüzle İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olarak birlikte çalışmak olacak. Bu da bize yeni bir heyecan kattı. İnşallah ustalık dönemini, yüzümüzün akıyla tamamlamayı rabbim bize nasip eder." şeklinde konuştu.

Oluşturulma Tarihi : 29.12.2018