BAŞKAN ÇAĞIRICI SAĞLIK ÇALIŞANLARINI ZİYARET EDEREK BAYRAMLARINI KUTLADI
Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, hastane ve sağlık merkezlerini ziyaret ederek tüm sağlık personelinin 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı. Çalışanlara çiçek takdim eden Çağırıcı, “Sağlık konusunda ilçemizde gözle görülür büyük bir değişim var. Tüm sağlık personelini tebrik ediyorum” dedi.

14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, sağlık merkezlerine bir dizi ziyarette bulundu. AK Parti İlçe Başkanı İsmet Öztürk’ün de eşlik ettiği ziyaret İlçe Sağlık Müdürlüğü’nden başladı. Çağırıcı ve Öztürk, Bağcılar İlçe Sağlık Müdürü Hülya Zengin Tiryaki tarafından karşılandı. Sağlık personeli adına Tiryaki’ye çiçek takdim eden Çağırıcı, “Sağlık konusunda ilçemizde büyük bir değişim var. Çalışmalarınızdan çok memnunuz. Bu vesileyle tüm sağlık personelini tebrik ediyorum” dedi.

“Bağcılar’da bütün kamu kurumları ile el birliği yaparak çalışıyoruz”

Çağırıcı ve Öztürk’ün sonraki adresi ise Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi oldu. Hastane girişinde personelle selamlaşan Çağırıcı, başhekim Prof. Dr. Ahmet Yaser Müslümanoğlu’nu makamında ziyaret etti. Başkan Çağırıcı’nın “Biz Bağcılar’da bütün kamu kurumları el birliği yaparak çok güzel çalışmalar yapıyoruz. Şimdiye kadar böyle oldu bundan sonra da böyle devam edecek” deyip tebriklerini sundu. Prof. Dr. Müslümanoğlu, ise “Bu özel günde ziyaretlerinizden dolayı çok mutlu olduk. Teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Bayram kutlamaları gezisi Demirkapı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ne yapılan ziyaretle sona erdi. Çağırıcı, ziyaretlerde sağlık çalışanlarını 16 Mart günü Halk Sarayı’nda vereceği yemekli programa davet etti.

Oluşturulma Tarihi : 14.03.2018