ENDERUNLU ÖĞRENCİLER, İTÜ GO TURNUVASI’NDAN MADALYALARLA DÖNDÜ
Bağcılar’da yetenekli çocukların eğitim aldığı Enderun Yetenekli Çocuklar Merkezi GO Takımı öğrencileri katıldıkları uluslararası İTÜ GO Turnuvası’ndan madalyalarla döndüler. 

Enderun Yetenekli Çocuklar Merkezi öğrencileri, Temmuz 2015’den beri yürütülen GO Kulübü çalışmalarında madalyalar kazanarak büyük bir başarıya imza attı. 

Enderunlu Yetenekli Çocuklar Merkezi öğrencileri, bu yıl katıldıkları yarışmalarda yeteneklerini sergiledi. Başarılı Enderun GO Takımı öğrencileri, 2016-2017 eğitim öğretim yılında düzenlenen 16.Uluslararası İTÜ GO Turnuvası’nda 3 Savaşçı Ruh Madalyası elde etti.

“BAŞARILARA YENİSİNİ EKLİYORLAR”

Geçtiğimiz yıldan bu yana GO Kulübü çalışmalarını başarıyla yürüten öğrenciler, Aralık ayında düzenlenen 15. Uluslararası İTÜ GO Turnuvası’nda da 1 adet Savaşçı Ruh Madalyası kazanmıştı. Yine, bu yılbaşında da 5. Açı Okulları GO Turnuvası’nda da 5 altın madalya elde etmişti.

“İLÇEMİZİ BAŞARIYLA TEMSİL EDİYORLAR”

Enderun Yetenekli Çocuklar Merkezi öğrencilerinin yeni buluşlar ortaya koyarak kendilerine sunulan imkanları iyi değerlendirdiğini ifade eden Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, “Öğrencilerimiz her geçen yıl daha büyük başarılara imza atıyorlar. Katıldıkları yarışmalarda ilçemizi en iyi şekilde temsil ederek madalyalar elde ediyorlar. Öğrencilerimizi ve onları hazırlayan eğitmenlerimizi tebrik ediyorum.” dedi.

Oluşturulma Tarihi : 13.10.2016